środa, Sierpień 22nd, 2012 - przez admin

Profesjonalna kamera IP z serii AXIS M1103 6.0mm to produkt, który ma nam do zaoferowania szereg ciekawych rozwiązań zwiększających skuteczność i funkcjonalność działania systemów telewizji przemysłowej IP. Podstawowe cechy użytkowe kamery IP z serii AXIS M1103 6.0mm to: krystalicznie czysty i bogaty w detale obraz w rozdzielczości SVGA (800×600), częstotliwość odświeżania obrazu na poziomie 30 kl./s dla wszystkich dostępnych rozdzielczości, wysoka czułość na oświetlenie na poziomie 0.9lux przy F1.8, dwie techniki kompresji (H.264, MJPEG) oraz możliwość równoczesnego generowania wielu niezależnie konfigurowalnych strumieni wideo w formacie H.264 i MJPEG.

Ze względu na bardzo korzystne parametry techniczne oraz możliwość generowania szczegółowych obrazów, kamery IP z serii AXIS M1103 6.0mm rewelacyjnie sprawdzają się w miejscach, w których od instalacji CCTV IP wymaga się skutecznej wideoweryfikacja osób i zdarzeń alarmowych. Warto również wspomnieć, że na wyposażeniu modelu AXIS M1103 6.0mm znajdziemy funkcje zwiększające skuteczność prowadzonego dozoru, w tym m.in.: funkcję inteligentnej detekcji ruchu, opcję powiadamiania o zdarzeniach alarmowych (np. na wcześniej zdefiniowany adres e-mail) oraz cyfrową funkcję PTZ.

Pozostałe zalety użytkowe profesjonalnej kamery sieciowej IP z serii AXIS M1103 6.0mm:

  • Obsługa technologii PoE (ang. Power over Ethernet) – bezpośrednie zasilanie z sieci komputerowej
  • Bezpieczna praca w sieci IP (wielopoziomowa ochrona hasłem, filtrowanie adresów IP, szyfrowanie HTTPS, uwierzytelnienie IEEE 802.1x)
  • Mechanizm kontroli jakości usług QoS
  • Obsługa protokołu IPv4/IPv6
  • Wsparcie dla systemu wideo AXIS Hosting (AVHS)
  • Obsługa Application Programming Interface (API)
  • Profesjonalne oprogramowanie do zarządzania (AXIS Camera Station)


Kategoria : Kamery przemysłowe CCTV, Monitoring

Skomentuj