czwartek, Listopad 22nd, 2012 - przez admin

Chcesz mieć podgląd wnętrzna domu podczas swojej nieobecności? Planujesz
zatrudnić opiekunkę do dziecka ale nie masz pewności czy prawidłowo
będzie wywiązywać się ze swoich obowiązków? W tych i w wielu innych
zastosowaniach doskonale sprawdzi się monitoring IP budowany w oparciu o
przystępne cenowo kamery sieciowe VGA firmy LC Security.

Obecnie w sprzedaży dostępne są trzy modele, różniące się od siebie wyglądem i miejscem zastosowania – LC-350 (kamera stałopozycyjna do zastosowań wewnętrznych), LC-355 – wewnętrzna (kamera obrotowa IP), LC-359 (kamera zintegrowana zewnętrzna, obudowa o klasie szczelności IP66).
Wszystkie prezentowane kamery IP firmy LC Security zostały zaprojektowane z myślą o możliwości samodzielnego wykonania systemu monitoringu IP. Dlatego też oferują łączność bezprzewodową w standardzie 802.11b/g, dzięki której nie wymagają prowadzenia przewodów transmisyjnych oraz są łatwe w montażu, nawet w trudno dostępnych miejscach. Dzięki wysokiej jakości obrazowi w rozdzielczości VGA (częstotliwość odświeżania 25 kl./s), pozwalają na uchwycenie materiałów wideo, na których możemy rozpoznać zarejestrowane osoby i przedmioty. Kolejną zaletą użytkową kamer sieciowych VGA marki LC Security jest możliwość prawidłowej pracy w zmiennych warunkach oświetleniowych. Znajdująca się na ich wyposażeniu funkcja Dzień/Noc w połączeniu z wbudowanym oświetlaczem podczerwieni, pozwala na prowadzenie efektywnego nadzoru wideo przez 24 godziny na dobę. Obraz z kamery w trybie „na żywo” można zdalnie podglądać za pomocą przeglądarki internetowej, dedykowanego oprogramowania oraz urządzeń mobilnych typu iPhone.
Oczywiście nie zabrakło także opcji dodatkowych, które podnoszą funkcjonalność systemów monitoringu CCTV IP. Na wyróżnienie zasługuje m.in.: wbudowany mikrofon i głośnik, opcja detekcji ruchu oraz dwukierunkowa transmisja dźwięku.


Kategoria : Monitoring

Skomentuj